Turystyka wciąż bez wiceministra
Mimo deklaracji rządzących, jak ważną gałęzią gospodarki jest turystyka, do tej pory nie mianowano w Ministerstwie Rozwoju wiceministra odpowiedzialnego właśnie za turystykę.
Czytaj więcej...
Agenci zwiedzili hotele Red Sea
Do 2023 roku sieć hotelowa Red Sea, należąca do tej samej grupy kapitałowej co touroperator ETI, planuje podwoić liczbę miejsc noclegowych – z 16 tys. do 32 tys. Przyczynić ma się do tego ogromny, budowany obecnie kompleks w Sahl Hasheesh.
Czytaj więcej...
SITE Poland i Emirates o CSR
Śniadanie biznesowe zorganizowane przez SITE Poland we współpracy z liniami Emirates miało na celu przypomnieć o akcji charytatywnej na rzecz domu samotnej matki, a także zapoznać członków organizacji ze strategią odpowiedzialności za środowisko stosowaną przez przewoźnika. Przy okazji zaprezentowana została oferta EXPO 2020.
Czytaj więcej...
Madagaskar z promocją w Polsce
Czwarta największa wyspa świata i jednocześnie coraz bardziej popularny kierunek podróży Polaków zainteresował się turystycznym rynkiem Europy Środkowej. Warszawa znalazła się na trasie roadshow zorganizowanego przez Ministerstwo Turystyki i NTO Madagaskaru.
Czytaj więcej...
Coraz więcej Polaków wTajlandii
W 2018 roku Tajlandię odwiedziło 115 tysięcy turystów z Polski, o 14 proc. więcej niż w roku 2017. Od trzech lat dwucyfrowa dynamika przyjazdów z Polski to norma.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Turystyka wciąż bez wiceministra
  • Agenci zwiedzili hotele Red Sea
  • SITE Poland i Emirates o CSR
  • Madagaskar z promocją w Polsce
  • Coraz więcej Polaków wTajlandii

Reklama

Reklama

Partner strategiczny

Partner strategiczny

Reklama

W 2019 roku liczba turystów odwiedzających Tunezję przekroczy 9 milionów. Polaków będzie około 110 tysięcy. Naszym celem jest 150 tysięcy gości z Polski w 2020 roku – powiedział w rozmowie z przedstawicielem portalu WaszaTurystyka.pl, Nabil Bziouech dyrektor generalny Tunezyjskiego Urzędu ds. Turystyki (ONTT).

W minionym tygodniu, dla wycieczek z wylotami pomiędzy 3 i 9 sierpnia 2020, średnia cena wzrosła o 14 złotych.

W poniedziałek 25 listopada odbyła się Gala Premierowa VI edycji Żółtego Przewodnika Gault & Millau i wręczenie nagród najlepszym szefom kuchni w Polsce.

Polski Holding Hotelowy podpisał umowę z firmą Konsorcjum Nowa Cassubia na wykonanie prac remontowych w obiekcie hotelowym Cassubia, znajdującym się na Helu. W tym samym czasie, planowana jest modernizacja budynku Melodia, którego celem jest dostosowanie standardu obiektu do marki Best Western, aby docelowo włączyć go do hotelu Best Western Jurata.

wtorek, 10 grudzień 2019 09:04

Agencja Power wzmacnia zespół

Trzy nowe kobiety wzmocniły zespół agencji eventowej Power. Przez okres próbny zdążyły się zaaklimatyzować i znacznie wzmocnić siłę ekipy.

Ten lokalizator to najciekawsza nowinka w jednym z największych regionów narciarskich Austrii. Pojawiły się tam również nowe koleje linowe i narciarskie szlaki dla kulinarnych smakoszy.

Już w ten weekend, w dniach 14 i 15 grudnia 2019 roku, w godzinach od 9.00 do 16.00 w Białce Tatrzańskiej, za darmo będzie można w jednym miejscu i czasie przetestować i porównać narty oraz deski wielu producentów sprzętu.

Linie Emirates organizują spotkania rekrutacyjne w Krakowie i Poznaniu w następujących terminach dla osób chcących pracować na pokładach samolotów przewoźnika.

poniedziałek, 09 grudzień 2019 13:24

Boże Narodzenie na Mazowszu

Zanim w naszych domach zagościła choinka, w kątach izby ustawiano snopki zboża. Ozdoby wykonywano własnoręcznie, a wśród nich królowały te z opłatka. Na pasterkę należało udać się pieszo, a puste miejsce przy stole wcale nie było przeznaczone dla zbłąkanego wędrowca.

poniedziałek, 09 grudzień 2019 10:45

Biała Księga przyniosła MSiT tylko wstyd

Ministerstwo nie powinno publikować tak fatalnie przygotowanej Białej Księgi. Nie przyniosła ona branży turystycznej żadnych korzyści – stwierdzili uczestnicy panelu „Biała Księga Regulacji Systemu Promocji Turystycznej w Polsce”, który odbył się podczas konferencji Travel Meetings Krakow Małopolska 2019.

poniedziałek, 09 grudzień 2019 10:39

Huawei wspomógł TOPR

Ponad 650 pracowników polskiego biura Huawei w ramach zorganizowanej akcji postanowiło wesprzeć Fundację Ratownictwa Tatrzańskiego TOPR. Akcję podsumowano podczas spotkania, którego gościem specjalnym był Andrzej Bargiel.

Podczas uroczystej Gali kończącej konferencję Travel Meetings Krakow Malopolska, przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego województwa małopolskiego raz Krakowskiej Izby Turystyki wręczyli certyfikaty jakości kwaterodawcom oraz przewoźnikom.

Strona 1 z 411