Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

czwartek, 12 kwiecień 2018 15:53

Czego potrzebuje promocja turystyczna Warszawy?

Napisane przez MM
Dariusz Wojtal kontra Paweł Moras Dariusz Wojtal kontra Paweł Moras

O tym, jak zorganizowana jest promocja turystyki w Warszawie i jak wygląda współpraca z branżą turystyczną w tym zakresie porozmawiają podczas pojedynku na III Forum Promocji Turystycznej Dariusz Wojtal, wiceprezes PIT i Paweł Moras, dyrektor SBT.

Stołeczne Biuro Turystyki, Warszawska Organizacja Turystyczna i przedsiębiorcy – to podmioty zaangażowane w promocję Warszawy jako kierunku turystycznego. Członkiem Warszawskiej Organizacji Turystycznej są władze miasta, które jednak równolegle prowadzą działania promocyjne za pomocą Stołecznego Biura Turystyki. Gdzieś pomiędzy tym wszystkim są przedsiębiorcy, zrzeszeni w różnych organizacjach, m.in. w WOT, w MROT i w Polskiej Izbie Turystyki.

O tym, czy taki podział pracy się sprawdza i jakie rozwiązania byłyby dla promocji stolicy Polski najlepsze rozmawiać będą: Dariusz Wojtal, wiceprezes i jednocześnie prezes Mazowieckiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki oraz Paweł Moras, od niedawna dyrektor Stołecznego Biura Turystyki. Dwa punkty widzenia skonfrontowane zostaną podczas „pojedynku” na III Forum Promocji Turystycznej.

Na III Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 19 kwietnia do Wrocławia, do hotelu Novotel Wrocław Centrum. Wydarzenie to będzie jak zwykle poświęcone różnym aspektom promocji turystycznej. Trzecia edycja odbywać się będzie pod hasłem „Napiszmy razem ustawę o Polskiej Organizacji Turystycznej”.

Partnerem forum jest Miasto Wrocław, wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia i patronatem Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu oraz Polskiej Izby Turystyki i Hotel Novotel.

Zarejestruj się już dziś! Formularz rejestracji, informacje i program forum znajdziesz tutaj.