Czego potrzebuje promocja turystyczna Warszawy?

O tym, jak zorganizowana jest promocja turystyki w Warszawie i jak wygląda współpraca z branżą turystyczną w tym zakresie porozmawiają podczas pojedynku na III Forum Promocji Turystycznej Dariusz Wojtal, wiceprezes PIT i Paweł Moras, dyrektor SBT.

Stołeczne Biuro Turystyki, Warszawska Organizacja Turystyczna i przedsiębiorcy – to podmioty zaangażowane w promocję Warszawy jako kierunku turystycznego. Członkiem Warszawskiej Organizacji Turystycznej są władze miasta, które jednak równolegle prowadzą działania promocyjne za pomocą Stołecznego Biura Turystyki. Gdzieś pomiędzy tym wszystkim są przedsiębiorcy, zrzeszeni w różnych organizacjach, m.in. w WOT, w MROT i w Polskiej Izbie Turystyki.

O tym, czy taki podział pracy się sprawdza i jakie rozwiązania byłyby dla promocji stolicy Polski najlepsze rozmawiać będą: Dariusz Wojtal, wiceprezes i jednocześnie prezes Mazowieckiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki oraz Paweł Moras, od niedawna dyrektor Stołecznego Biura Turystyki. Dwa punkty widzenia skonfrontowane zostaną podczas „pojedynku” na III Forum Promocji Turystycznej.

Na III Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 19 kwietnia do Wrocławia, do hotelu Novotel Wrocław Centrum. Wydarzenie to będzie jak zwykle poświęcone różnym aspektom promocji turystycznej. Trzecia edycja odbywać się będzie pod hasłem „Napiszmy razem ustawę o Polskiej Organizacji Turystycznej”.

Partnerem forum jest Miasto Wrocław, wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia i patronatem Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu oraz Polskiej Izby Turystyki i Hotel Novotel.

Zarejestruj się już dziś! Formularz rejestracji, informacje i program forum znajdziesz tutaj.