Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 04 lipiec 2019 13:21

Ryanair w czerwcu punktualny w 91 proc.

Napisane przez MG
Ryanair w czerwcu punktualny w 91 proc. archiwum Ryanaira

W czerwcu 91 proc. lotów Ryanaira było punktualnych, to o 10 punktów procentowych lepiej niż w szóstym miesiącu 2018 roku.

Niedobory kadrowe wśród kontrolerów ruchu ATC spowodowały opóźnienia ponad 9 400 lotów Ryanaira.

W czerwcu jzostało odwołanych jedynie 10 lotów (1170 w czerwcu 2018 r.).

Ryanair opublikował także czerwcowe wyniki ‘Rate My Flight’, w których 87 proc. z ponad 120 000 respondentów oceniło swój lot “doskonale/bardzo dobrze/dobrze”, pasażerowie wysoko ocenili załogę pokładową (91 proc.), serwis na pokładzie (90 proc.), wybór posiłków i napojów (83 proc.) oraz proces wejścia na pokład (81 poc.).

Kenny Jacobs z Ryanaira powiedział: „Ryanair przewiózł w czerwcu ponad 14,2 miliona pasażerów, a nasza punktualność na ponad 78.000 lotów wyniosła 91 proc (z wyłączeniem ATC). Niestety liczba opóźnień lotów Ryanaira spowodowanych przez ATC w czerwcu podwoiła się w stosunku do maja. Najwięcej opóźnień odnotowano w Niemczech, Francji, Hiszpanii oraz Austrii.”

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.