Startuje nowa trasa Ryanair z Katowic do Bari

fot. Ryanair

Ryanair wystartował dziś (16 kwietnia) z Katowic z pierwszym lotem na nowej trasie do Bari. Nowa trasa Ryanair będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu (wtorki i soboty) w ramach rozkładu Ryanair lato 2024.

Bari to jedna z 20 tras, które Ryanair będzie obsługiwał do/z Katowic tego lata. Wśród tegorocznej letniej oferty przewoźnika znajdują się takie nowości jak Alicante, Malta, Rzym Fiumicino i Zadar.

„Ryanair z przyjemnością oficjalnie uruchamia nasze pierwsze połączenie z Katowic do Bari. Ta ekscytująca nowa trasa będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu w sezonie letnim, oferując naszym polskim klientom jeszcze większy wybór w najniższych cenach. Tego lata Ryanair będzie obsługiwał 20 tras z/do katowickiego lotniska, w tym dzisiejszą nową trasę do Bari, a także inne nowe trasy: do Alicante, na Maltę i do Zadaru. Te ekscytujące trasy Ryanair lato 2024 są już dostępne” – mówi Alicja Wójcik-Gołębiowska Country Manager CEE & Baltics w Ryanair.

„Połowa kwietnia to moment rozwoju bazy Ryanaira w Katowice Airport. W tym czasie linia powiększy bazę do trzech samolotów i uruchomi z Pyrzowic pięć nowych tras, w tym do włoskiego Bari. W naszej ocenie kierunek cieszyć będzie się dużym powodzeniem, podobnie jak pozostałe cztery nowe trasy Ryanaira z katowickiego lotniska, czyli Alicante, Malta, Rzym i Zadar” – dodaje Artur Tomasik, prezes zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA.