Niższe ceny w hotelach Grupy PHH z Młodzieżową Kartą EURO26

Od kwietnia posiadacze Młodzieżowej Karty EURO26 mogą uzyskać 10 proc. zniżki na noclegi i gastronomię w hotelach i obiektach Grupy PHH. Oferty obiektów honorujących kartę EURO26 znajdują się na stronie rezerwacyjnej holdingu.

Posiadacze Młodzieżowej karty EURO26 mogą korzystać z 10 proc. zniżki na noclegi oraz na gastronomię w hotelach i obiektach Grupy PHH. Zniżki obowiązują wyłącznie w przypadku dokonania rezerwacji poprzez bezpośrednie kanały obiektu (telefonicznie lub mailowo), jak również możliwa jest rezerwacja na miejscu w obiekcie. Nie obejmują rezerwacji dokonanych za pośrednictwem innych podmiotów lub stron internetowych pośredników oraz nie łączą się z innymi promocjami. Zniżki zostaną naliczone przy meldowaniu po okazaniu Karty EURO26.

„We wszystkich naszych hotelach i obiektach w Grupie PHH posiadacze Młodzieżowej Karty EURO26 uzyskają 10 proc. zniżki na noclegi i gastronomię. Powoli zbliża się okres wakacyjny i zachęcamy do wypoczywania w naszych hotelach, gdzie honorowana jest ta karta. Cieszymy się, że jesteśmy Partnerem tego programu i w ten sposób posiadacze karty EURO26 mogą korzystać ze specjalnych zniżek w naszych obiektach nad morzem, w górach, a także w innych turystycznych lokalizacjach. Zachęcamy do zwiedzania pięknych zakątków Polski i korzystania z naszych usług” – podkreśla Tomasz Zubek, dyrektor Biura Sprzedaży w Polskim Holdingu Hotelowym.