Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 02 kwiecień 2019 12:49

Wizz Air wraca na trasę z Lublina do Kijowa

Napisane przez MG
Wizz Air wraca na trasę z Lublina do Kijowa archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła dzisiaj przywrócenie trasy z Polski do Kijowa. Przewoźnik ponownie połączy Lublin ze stolicą Ukrainy.

Połączenie zostanie uruchomione 30 czerwca. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele. Bilety dostępne są już w sprzedaży na stronie wizzair.com

WIZZ oferuje aktualnie loty do Kijowa z siedmiu lotnisk Polsce.
Od początku działalności w Lublinie, linia przewiozła ponad 1,3 mln pasażerów.

Wraz z połączeniami do Kijowa, polska siatka połączeń WIZZ składa się aktualnie ze 168 tras do 28 krajów.

Andras Rado, manager ds. komunikacji korporacyjnej Wizz Air, powiedział: „Z radością ogłaszamy nową trasę z Lublina do Kijowa. Obecnie Wizz Air łączy stolicę Ukrainy z siedmioma lotniskami w Polsce. Jesteśmy przekonani, że nowe połączenia szybko zyskają popularność wśród naszych klientów. Z zaangażowaniem działamy oferując możliwie najniższe ceny i doskonałą jakość obsługi, a siatka połączeń WIZZ z Polski liczy już ponad 160 tras.”

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.