Reklama

Reklama

Reklama

środa, 26 listopad 2014 15:03

Emirates będzie częściej latał na Malediwy

Napisane przez AG
Emirates będzie częściej latał na Malediwy archiwum Emirates

Linie Emirates poinformowały o uruchomieniu trzeciego codziennego połączenia z Male, stolicą Malediwów.

W poniedziałek, 1 grudnia, samolot linii Emirates rejsu EK656 po raz pierwszy wyruszy z Dubaju o godzinie 2.10, lądując w Male o 7.15. Oznacza to siedem dodatkowych lotów na Malediwy tygodniowo. Połączenie to będzie wyjątkowo korzystne dla pasażerów podróżujących z Polski, gdyż czas oczekiwania w Dubaju na kolejny lot wyniesie niecałe 4 godziny.

Ahmed Khoory, Senior Vice President Commercial Operations Emirates na obszar Azji Zachodniej i Oceanu Indyjskiego powiedział: „Malediwy stanowią popularny kierunek wyjazdów wypoczynkowych i rodzinnych. Mając do wyboru szeroką gamę luksusowych hoteli, romantyczne plaże i możliwość uprawiania ekstremalnych sportów wodnych, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dzięki dodatkowemu rejsowi do Male każdego dnia nasi pasażerowie będą mieli większą swobodę w planowaniu swoich podróży, co pozwoli im na odwiedzenie tego wspaniałego miasta i bezproblemową podróż do innych portów lotniczych z globalnej siatki połączeń Emirates."

Siedem dodatkowych lotów w tygodniu będzie obsługiwane przez Boeinga 777-300ER. W ciągu tygodnia samoloty te zabiorą na pokład łącznie 294 pasażerów klasy biznes i 2702 pasażerów klasy ekonomicznej oraz dodatkowe 23 tony ładunku przy każdym locie.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.