Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 29 styczeń 2016 09:35

W Tarzańskiej Łomnicy zmierzysz czasu swojego slalomu

Napisane przez AG
W Tarzańskiej Łomnicy zmierzysz czasu swojego slalomu archiwum SACR

W Tatrzańskiej Łomnicy na zachodnim stoku narciarskim Čučoriedky można dzięki Audi Ski Arena zmierzyć czas swojego zjazdu. Darmowy pomiar czasu jest dostępny dla każdego, kto chce spróbować swych sił i przejedzie trasę slalomu.

Podobne urządzenia pomiarowe tej samej firmy będą używane podczas zawodów Pucharu Świata Kobiet w dniach 5 i 6 marca w ośrodku narciarskim Jasna. Czas mierzony jest na długości 400 metrów a każdy może sobie zobaczyć swój czas na widocznym z dalek wyświetlaczu.

Dušan Slavkovský, kierownik stacji narciarskiej w Tatrach Wysokich, powiedział: "Ta nowość została zamontowana z myślą o wszystkich narciarzach, którzy chcą się zabawić na stoku i porównywać swoje czasy pokonania trasy slalomu. Bramki slalomu jest tak ustawiona, że mogą ją pokonywać zarówno dorośli, jak i dzieci. doświadczeni i początkujący. Być może na tym stoku wyrośnie nowa gwiazda narciarstwa."

Obecnie na trasach w Tatrzańskiej Łomnicy leży ok. 50 - 60 cm śniegu, w Szczyrbskim Jeziorze - 65 cm a w Starym Smokowcu - 40 cm. W Tatrach Wysokich czynnych jest 17 wyciągów i kolejek a do dyspozycji narciarzy jest 19 kilometrów tras.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.