Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 20 marzec 2015 13:21

Ambasador Egiptu – Polska jest dla nas bardzo ważna

Napisane przez AG
Youssef Zada Youssef Zada archiwum

Nowy ambasador Egiptu, Jego Ekscelencja Ambasador Youssef Zada, tuż po objęciu obowiązków ambasadora zaczął planować serię spotkań z polskimi touroperatorami oraz przedstawicielami firm czarterowych, mającą na celu zwiększenie liczby wyjazdów turystycznych do kraju Faraonów z Polski.

Spotkania odbywają się w obecności pana Ahmeda Sobhi, dyrektora biura ds. turystyki Ambasady Egiptu. Youssef Zada przyznał, że Egipt zamierza dalej promować swoją pozycję na rynku turystycznym w Polsce i pracować nad tym, by wzrosła liczba turystów z Polski.
Ambasador Youssef Zada powiedział także, że zwiększyła się znacznie liczba polskich turystów w okresie styczeń – luty 2015, porównując do tego samego okresu w roku ubiegłym. Procentowo, wzrost wyniósł odpowiednio: 38 proc. w styczniu, oraz 22 proc. w lutym.
Szef Misji Dyplomatycznej Egiptu zaznaczył, że Polska jest niezwykle ważnym i obiecującym krajem dla rynku turystycznego Egiptu. Na liście 10 krajów, których turyści najczęściej wybierają Egipt, Polska zajmuje 5. pozycję.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.