Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 02 lipiec 2019 10:03

Zamek w Chęcinach zaprasza do konkursu fotograficznego

Napisane przez MG

1 lipca ruszył konkurs fotograficzny „4 pory roku na Zamku w Chęcinach” mający na celu ukazać piękno warowni o każdej porze roku.

W konkursie mogą uczestniczyć wszyscy. Jednak osoby niepełnoletnie potrzebują zgody rodziców lub opiekunów. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 16 zdjęć, które wykonał osobiście, posiada do nich nieograniczone prawa autorskie oraz prawa do użytkowania. Fotografie powinny być wykonane w 2019 i 2020 i nie mogą być wcześniej nigdzie publikowane ani zgłaszane do innych konkursów.

Przewidziane są trzy nagrody pieniężne. Dodatkowym wyróżnieniem dla zwycięzców będzie publikacja prac oraz nazwiska autora w krużgankach na Zamku Królewskim w Chęcinach oraz w prestiżowym albumie.

Termin nadsyłania zdjęć - 30 czerwca 2020 r.

Nagrody
I miejsce: 1 000 zł
II miejsce: 600 zł
III miejsce: 300 zł

Regulamin dostępny jest na stronie zamku: www.zamek.checiny.pl

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.