Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 29 październik 2018 18:39

Piąte urodziny portalu WaszaTurystyka.pl

Napisane przez Adam Gąsior i Marzena Markowska
Drugie dziecko autorów portalu pokazuje, ile mamy już lat Drugie dziecko autorów portalu pokazuje, ile mamy już lat PM

To już pięć lat, odkąd ukazał się pierwszy wpis na nowym portalu dla branży turystycznej. Przyjaciele, Znajomi, Czytelnicy - dziękujemy Wam za trwanie z nami, lekturę, pochwały, informacje, komentarze, “lajki”, udostępnienia, pomoc…

Ten pierwszy wpis nosił tytuł „Klauzule niedozwolone prawie w każdej umowie”. Od tamtej pory na portalu WaszaTurystyka.pl ukazało się ponad 7 700 tekstów, co daje średnią ponad 6 tekstów na każdy dzień powszedni. Cieszymy się, że nasza codzienna praca ma znakomite efekty – jest Was z nami coraz więcej!

I to dzięki Wam – naszym Czytelnikom coraz więcej się nam udaje. Nasza pozycja na rynku mediów branżowych jest coraz silniejsza, organizujemy wydarzenia, plebiscyty, konkursy, debaty. Naszym podstawowym zadaniem jest przekazywanie codziennie porcji najświeższych i przydatnych informacji o świecie biznesu turystycznego. Ale zabieramy też głos w ważnych dla branży sprawach, publikujemy opinie, porady prawne, felietony. Nasz codzienny newsletter to dla wielu z Was pierwsza lektura przy porannej kawie – za co dziękujemy!

W tym roku kilka dni temu odbyło się organizowane już po raz czwarty Forum Promocji Turystycznej, o którym usłyszeliśmy mnóstwo ciepłych słów. Dziękujemy też za wszystkie uwagi, które na pewno pomogą nam doskonalić to wydarzenie. Które – co cieszy – dla wielu osób z branży jest już obowiązkowym punktem w kalendarzu.

Po raz kolejny będą też emocje związane z publikacją „100 najbardziej wpływowych osób polskiej turystyki”, która nastąpi pod koniec roku. Na pewno będzie – po raz kolejny – o czym dyskutować i o co się spierać!

Wkrótce ogłosimy też kolejną edycję konkursu na film promocyjny „Kadry z Polski”, który również cieszy się w branży coraz większym zainteresowaniem. Ta inicjatywa to dla nas czysta przyjemność – bo wspiera jakość w promocji walorów turystycznych.

Dziękujemy za każde kliknięcie, polubienie, komentarz. Zamierzamy pracować dla Was i z Wami przez kolejny rok, być na bieżąco z wszystkim co dla Was ważne i stale podnosić jakość prezentowanych przez nas treści. Czujemy, że najlepsze jeszcze przed nami!

Z pozdrowieniami dla każdego Czytelnika – Wasze zdrowie!