Piąte urodziny portalu WaszaTurystyka.pl

PM

To już pięć lat, odkąd ukazał się pierwszy wpis na nowym portalu dla branży turystycznej. Przyjaciele, Znajomi, Czytelnicy – dziękujemy Wam za trwanie z nami, lekturę, pochwały, informacje, komentarze, “lajki”, udostępnienia, pomoc…

Ten pierwszy wpis nosił tytuł „Klauzule niedozwolone prawie w każdej umowie”. Od tamtej pory na portalu WaszaTurystyka.pl ukazało się ponad 7 700 tekstów, co daje średnią ponad 6 tekstów na każdy dzień powszedni. Cieszymy się, że nasza codzienna praca ma znakomite efekty – jest Was z nami coraz więcej!

I to dzięki Wam – naszym Czytelnikom coraz więcej się nam udaje. Nasza pozycja na rynku mediów branżowych jest coraz silniejsza, organizujemy wydarzenia, plebiscyty, konkursy, debaty. Naszym podstawowym zadaniem jest przekazywanie codziennie porcji najświeższych i przydatnych informacji o świecie biznesu turystycznego. Ale zabieramy też głos w ważnych dla branży sprawach, publikujemy opinie, porady prawne, felietony. Nasz codzienny newsletter to dla wielu z Was pierwsza lektura przy porannej kawie – za co dziękujemy!

W tym roku kilka dni temu odbyło się organizowane już po raz czwarty Forum Promocji Turystycznej, o którym usłyszeliśmy mnóstwo ciepłych słów. Dziękujemy też za wszystkie uwagi, które na pewno pomogą nam doskonalić to wydarzenie. Które – co cieszy – dla wielu osób z branży jest już obowiązkowym punktem w kalendarzu.

Po raz kolejny będą też emocje związane z publikacją „100 najbardziej wpływowych osób polskiej turystyki”, która nastąpi pod koniec roku. Na pewno będzie – po raz kolejny – o czym dyskutować i o co się spierać!

Wkrótce ogłosimy też kolejną edycję konkursu na film promocyjny „Kadry z Polski”, który również cieszy się w branży coraz większym zainteresowaniem. Ta inicjatywa to dla nas czysta przyjemność – bo wspiera jakość w promocji walorów turystycznych.

Dziękujemy za każde kliknięcie, polubienie, komentarz. Zamierzamy pracować dla Was i z Wami przez kolejny rok, być na bieżąco z wszystkim co dla Was ważne i stale podnosić jakość prezentowanych przez nas treści. Czujemy, że najlepsze jeszcze przed nami!

Z pozdrowieniami dla każdego Czytelnika – Wasze zdrowie!