Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 09 lipiec 2018 18:35

Avis Polska najlepszą wypożyczalnią aut w Polsce

Napisane przez MG

Avis Polska, lider rynku wynajmu samochodów, otrzymał World Travel Award w kategorii „Najlepsza wypożyczalnia aut w Polsce”. Avis został wyróżniony również w 24 innych, europejskich państwach. Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali w Atenach.

W tym roku po raz drugi zostały wręczone w kategorii „Najlepsza wypożyczalnia aut”. Laureaci są wyłaniani w głosowaniu internetowym, w którym biorą udział zarówno eksperci związani z branżą, jak i osoby korzystające z usług turystycznych.

Wolfgang Huber, Country Manager Avis Polska, powiedział: „Ostatnie 12 miesięcy było dla Avis Polska bardzo dobrym okresem. Wdrożyliśmy w tym czasie kolejne, nowoczesne rozwiązania, dzięki którym korzystanie z naszych usług jest jeszcze bardziej wygodne. Przyznanie nagrody World Travel Award w kategorii „Najlepsza wypożyczalnia aut w Polsce” to dla nas powód do satysfakcji. Cieszymy się, że docenili nas specjaliści z branży oraz klienci.
Jedną z nowości, jaką wdrożyliśmy w ostatnim czasie, jest system powiadomień o przylotach samolotów. Wypożyczającym auto na lotnisku dostarcza wskazówek, jak dotrzeć do biura Avis. System przesyła też powiadomienia personelowi wypożyczalni na temat ewentualnych opóźnień w lądowaniu. Klient może mieć pewność, że w takiej sytuacji pracownicy punktu wypożyczeń zaczekają na niego, nawet jeśli będzie musiał odebrać samochód poza godzinami pracy biura. Aby skorzystać z systemu, wystarczy wpisać numer lotu w aplikacji Avis.”

Innym rozwiązaniem wdrożonym ostatnio przez Avis Polska jest system zarządzania utrzymaniem i uszkodzeniami. Jest to aplikacja mobilna, z której korzysta personel punktów wypożyczeń. Za jej pomocą wykonuje dwa zdjęcia samochodu w technologii 360 stopni – jedno przed, a drugie po wynajmie. Pozwala to zidentyfikować ewentualne uszkodzenia szybciej i w bardziej precyzyjny sposób, co usprawnia zwrot auta.

Wolfgan Huber dodał: „Wiemy, że Polacy chcą być mobilni, dlatego stawiamy na nowoczesne technologie. Wyróżnienie Avis Polska tak prestiżową nagrodą pokazuje, że udaje nam się realizować założone przez nas cele.”

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.