Avis Polska najlepszą wypożyczalnią aut w Polsce

Avis Polska, lider rynku wynajmu samochodów, otrzymał World Travel Award w kategorii „Najlepsza wypożyczalnia aut w Polsce”. Avis został wyróżniony również w 24 innych, europejskich państwach. Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali w Atenach.

W tym roku po raz drugi zostały wręczone w kategorii „Najlepsza wypożyczalnia aut”. Laureaci są wyłaniani w głosowaniu internetowym, w którym biorą udział zarówno eksperci związani z branżą, jak i osoby korzystające z usług turystycznych.

Wolfgang Huber, Country Manager Avis Polska, powiedział: „Ostatnie 12 miesięcy było dla Avis Polska bardzo dobrym okresem. Wdrożyliśmy w tym czasie kolejne, nowoczesne rozwiązania, dzięki którym korzystanie z naszych usług jest jeszcze bardziej wygodne. Przyznanie nagrody World Travel Award w kategorii „Najlepsza wypożyczalnia aut w Polsce” to dla nas powód do satysfakcji. Cieszymy się, że docenili nas specjaliści z branży oraz klienci.
Jedną z nowości, jaką wdrożyliśmy w ostatnim czasie, jest system powiadomień o przylotach samolotów. Wypożyczającym auto na lotnisku dostarcza wskazówek, jak dotrzeć do biura Avis. System przesyła też powiadomienia personelowi wypożyczalni na temat ewentualnych opóźnień w lądowaniu. Klient może mieć pewność, że w takiej sytuacji pracownicy punktu wypożyczeń zaczekają na niego, nawet jeśli będzie musiał odebrać samochód poza godzinami pracy biura. Aby skorzystać z systemu, wystarczy wpisać numer lotu w aplikacji Avis.”

Innym rozwiązaniem wdrożonym ostatnio przez Avis Polska jest system zarządzania utrzymaniem i uszkodzeniami. Jest to aplikacja mobilna, z której korzysta personel punktów wypożyczeń. Za jej pomocą wykonuje dwa zdjęcia samochodu w technologii 360 stopni – jedno przed, a drugie po wynajmie. Pozwala to zidentyfikować ewentualne uszkodzenia szybciej i w bardziej precyzyjny sposób, co usprawnia zwrot auta.

Wolfgan Huber dodał: „Wiemy, że Polacy chcą być mobilni, dlatego stawiamy na nowoczesne technologie. Wyróżnienie Avis Polska tak prestiżową nagrodą pokazuje, że udaje nam się realizować założone przez nas cele.”