Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

czwartek, 21 wrzesień 2017 11:46

Krzysztof Celuch wystartował ze swoją firmą konsultingową

Napisane przez AG
Krzysztof Celuch Krzysztof Celuch materiały prasowe

Były kierownik Poland Convention Bureau w POT, Krzysztof Celuch założył firmę Celuch Consulting, która właśnie rozpoczęła oficjalnie działalność.

Jak podał portal MeetingPlanner.pl, Celuch Consulting działa w obszarze badań i współpracy przy budowaniu edukacji przyszłości w oparciu o trzy filary: wiedzę, produkt i motywacje. Oferta firmy to m.in. budowanie strategii obiektów i hoteli, biur marketingu miejsc, jednostek odpowiedzialnych za promocję miast i regionów, stowarzyszeń oraz firm działających w obszarze przemysłu spotkań, badania i analizy w zakresie przemysłu spotkań czy opracowywanie raportów statystycznych i badanie wpływu ekonomicznego.

W zakresie działań Celuch Consulting znajdują się także szkolenia dotyczące m.in. motywacji, modeli współpracy czy zarządzania organizacją wydarzeń, konsultacje biznesowe oraz prezentacje i wykłady.

Przypomnijmy, że Krzysztof Celuch do lipca tego roku był kierownikiem Poland Convention Bureau w Polskiej Organizacji Turystycznej. Współpracował z POT ponad dziewięć lata a został zwolniony z powodu likwidacji jego stanowiska (czytak TUTAJ).
Celuch obecnie pełni funkcję prorektora ds. studenckich i współpracy międzynarodowej w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji (Grupa Uczelni Vistula), jest także wykładowcą akademickim, prowadzi zajęcia w studium Event Management SBE na Uniwersytecie Warszawskim czy jako profesor wizytujący i kierownik projektów badawczych w San Diego State University. Jest opiekunem koła naukowego turystyki biznesowej, członkiem rady wydawniczej czasopisma „Problemy turystyki i rekreacji” oraz organizatorem studenckiej konferencji naukowej IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw. Autor m.in. raportu „Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce – Poland Meetings and Events Industry Report”, Leksykonu przemysłu spotkań, książki „Przemysł spotkań – wiedza, produkt, motywacja” oraz artykułów naukowych i branżowych. Jest założycielem i był pierwszym prezesem MPI Poland, członkiem rady dyrektorów Meeting Professionals International. W 2007 i 2008 roku przez magazyn „The Meeting Professional” został wyróżniony jako jeden z „30 osób poniżej 30 roku życia wywierająca największy wpływ na globalną społeczność spotkań”.

www.celuchconsulting.comwww.celuchconsulting.com