Krzysztof Celuch wystartował ze swoją firmą konsultingową

materiały prasowe

Były kierownik Poland Convention Bureau w POT, Krzysztof Celuch założył firmę Celuch Consulting, która właśnie rozpoczęła oficjalnie działalność.

Jak podał portal MeetingPlanner.pl, Celuch Consulting działa w obszarze badań i współpracy przy budowaniu edukacji przyszłości w oparciu o trzy filary: wiedzę, produkt i motywacje. Oferta firmy to m.in. budowanie strategii obiektów i hoteli, biur marketingu miejsc, jednostek odpowiedzialnych za promocję miast i regionów, stowarzyszeń oraz firm działających w obszarze przemysłu spotkań, badania i analizy w zakresie przemysłu spotkań czy opracowywanie raportów statystycznych i badanie wpływu ekonomicznego.

W zakresie działań Celuch Consulting znajdują się także szkolenia dotyczące m.in. motywacji, modeli współpracy czy zarządzania organizacją wydarzeń, konsultacje biznesowe oraz prezentacje i wykłady.

Przypomnijmy, że Krzysztof Celuch do lipca tego roku był kierownikiem Poland Convention Bureau w Polskiej Organizacji Turystycznej. Współpracował z POT ponad dziewięć lata a został zwolniony z powodu likwidacji jego stanowiska (czytak TUTAJ).
Celuch obecnie pełni funkcję prorektora ds. studenckich i współpracy międzynarodowej w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji (Grupa Uczelni Vistula), jest także wykładowcą akademickim, prowadzi zajęcia w studium Event Management SBE na Uniwersytecie Warszawskim czy jako profesor wizytujący i kierownik projektów badawczych w San Diego State University. Jest opiekunem koła naukowego turystyki biznesowej, członkiem rady wydawniczej czasopisma „Problemy turystyki i rekreacji” oraz organizatorem studenckiej konferencji naukowej IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw. Autor m.in. raportu „Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce – Poland Meetings and Events Industry Report”, Leksykonu przemysłu spotkań, książki „Przemysł spotkań – wiedza, produkt, motywacja” oraz artykułów naukowych i branżowych. Jest założycielem i był pierwszym prezesem MPI Poland, członkiem rady dyrektorów Meeting Professionals International. W 2007 i 2008 roku przez magazyn „The Meeting Professional” został wyróżniony jako jeden z „30 osób poniżej 30 roku życia wywierająca największy wpływ na globalną społeczność spotkań”.

www.celuchconsulting.comwww.celuchconsulting.com