Bez smartfona nie ma podróży
Turyści są coraz bardziej uzależnieni od urządzeń mobilnych i oczekują, że usługodawcy będą komunikowali się z nimi tym kanałem – wynika z badań firmy Travelport.
Czytaj więcej...
Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Bez smartfona nie ma podróży
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Co ma piernik do turystyki?

Reklama

Reklama

środa, 07 czerwiec 2017 10:30

Saksonia ma przedstawicielstwo w Polsce

Napisane przez AG
Saksonia ma przedstawicielstwo w Polsce archiwum Organizacja Promocji Turystyki Saksonii

Organizacja Promocji Turystyki Saksonii nominowała na swojego przedstawiciela w Polsce Barbarę Klary kierująca firmą Travelgate Poland.

Organizacja Promocji Turystyki Saksonii /TMGS/ jest spółką założoną w styczniu 2000 roku. Jej zadaniem jest promocja Saksonii jako kierunku turystycznego zarówno w Niemczech jak i na rynkach międzynarodowych. Organizacja Promocji Turystyki Saksonii została powołana przez Rząd Kraju Związkowego Saksonii i ma swoją siedzibę w Dreźnie, stolicy Saksonii.

TMGS poinformowała o nominowaniu przedstawiciela Organizacji Promocji Turystyki Saksonii na rynku polskim. Od maja bieżącego roku organizacja jest reprezentowana w Polsce przez panią Barbarę Klary kierująca firmą Travelgate Poland. Pani Barbara Klary jest ekspertem branży turystycznej i lotniczej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym.

Hans - Jurgen Goller , dyrektor zarządzający TMGS skomentował tę decyzję: “Rynek Polski jest w Saksonii jednym z pięciu najważniejszych rynków turystyki przyjazdowej. Saksonia systematycznie rozwija infrastrukturę turystyczna i wprowadza nowe interesujące oferty turystyczne aby zwiększyć zainteresowanie wspaniałą historią, kulturą i przyrodą naszego kraju związkowego. Jestem przekonany, że dzięki powołaniu naszego przedstawicielstwa na rynku polskim będziemy mogli nawiązać lepszą współpracę z polskimi biurami turystycznymi i bardziej efektywnie informować i promować ofertę turystyczną Saksonii w Polsce. Nasza organizacja dokłada wszelkich starań , aby nasza dewiza „Saksonia kraj na miarę światową” znalazła potwierdzenie na międzynarodowym rynku turystycznym."

www.sachsen-tourismus.de/pl

Barbara Klary Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Telefon +48 515 079 854