Saksonia ma przedstawicielstwo w Polsce

archiwum Organizacja Promocji Turystyki Saksonii

Organizacja Promocji Turystyki Saksonii nominowała na swojego przedstawiciela w Polsce Barbarę Klary kierująca firmą Travelgate Poland.

Organizacja Promocji Turystyki Saksonii /TMGS/ jest spółką założoną w styczniu 2000 roku. Jej zadaniem jest promocja Saksonii jako kierunku turystycznego zarówno w Niemczech jak i na rynkach międzynarodowych. Organizacja Promocji Turystyki Saksonii została powołana przez Rząd Kraju Związkowego Saksonii i ma swoją siedzibę w Dreźnie, stolicy Saksonii.

TMGS poinformowała o nominowaniu przedstawiciela Organizacji Promocji Turystyki Saksonii na rynku polskim. Od maja bieżącego roku organizacja jest reprezentowana w Polsce przez panią Barbarę Klary kierująca firmą Travelgate Poland. Pani Barbara Klary jest ekspertem branży turystycznej i lotniczej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym.

Hans – Jurgen Goller , dyrektor zarządzający TMGS skomentował tę decyzję: “Rynek Polski jest w Saksonii jednym z pięciu najważniejszych rynków turystyki przyjazdowej. Saksonia systematycznie rozwija infrastrukturę turystyczna i wprowadza nowe interesujące oferty turystyczne aby zwiększyć zainteresowanie wspaniałą historią, kulturą i przyrodą naszego kraju związkowego. Jestem przekonany, że dzięki powołaniu naszego przedstawicielstwa na rynku polskim będziemy mogli nawiązać lepszą współpracę z polskimi biurami turystycznymi i bardziej efektywnie informować i promować ofertę turystyczną Saksonii w Polsce. Nasza organizacja dokłada wszelkich starań , aby nasza dewiza „Saksonia kraj na miarę światową” znalazła potwierdzenie na międzynarodowym rynku turystycznym.”

www.sachsen-tourismus.de/pl

Barbara Klary [email protected] Telefon +48 515 079 854