Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

poniedziałek, 07 grudzień 2015 16:30

Konkurs na zdjęcie z Chorwacji rozstrzygnięty

Napisane przez AG
Zwycięska fotografia - Xenia Chowaniec, port Hvar na wyspie Hvar Zwycięska fotografia - Xenia Chowaniec, port Hvar na wyspie Hvar Xenia Chowaniec

Pięć wyróżnionych przez czytelników bloga Cromania.pl, fotografii zostało wyeksponowanych w Ambasadzie Republiki Chorwacji w Warszawie.

2 grudnia w ambasadzie Republiki Chorwacji w Warszawie, odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie „Twoje zdjęcie w Ambasadzie "

Agnieszka Grudziąż, pomysłodawczyni konkursu oraz autorka bloga Cromania.pl, powiedziała: "Celem konkursu była promocja Chorwacji, jednego z najpopularniejszych kierunków turystycznych w Polsce. „W ramach konkursu wpłynęło 150 zdjęć. Dominował w nich krajobraz morski, co nie jest zaskoczeniem. Chorwacja ma bowiem jedną z najpiękniejszych linii brzegowych w Europie."

Jury złożone z przedstawicieli Ambasady Republiki Chorwacji, bloga Cromania.pl oraz
sympatyków Chorwacji, wybrało pięć najlepszych zdjęć, których autorami byli:

1. Xenia Chowaniec – zdjęcie wyspa Hvar
2. Kinga Dąbrowska – zdjęcie wyspa Krk, Baška
3. Stanisław Ritter – zdjęcie Porec
4. Damian Piekarczyk – zdjęcie wyspa Hvar
5. Paweł Gęgotek – zdjęcie Makarska

Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Ambasadę Republiki Chorwacji, firmę Podravka i Wydawnictwo ExpressMap. Ich zdjęcia będą prezentowane w pomieszczeniach protokolarnych Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

Andrea Bekić, Ambasador Republiki Chorwacji, dodała: „Zdjęcia zostaną zaprezentowane w pomieszczeniach protokolarnych. W tych miejscach odbywają się spotkania służbowe, dlatego będzie mi ogromnie miło, chwalić się tym, że te zdjęcia zrobili Polacy. Jest to Chorwacja widziana oczami Polaków, co w pewnym stopniu stanowi syntezę tych dobrych relacji polsko - chorwackich."

Pełna relacja: http://cromania.pl/wreczenie-nagrod-w-konkursie-twoje-zdjecie-w-ambasadzie/