Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

poniedziałek, 07 grudzień 2015 16:30

Konkurs na zdjęcie z Chorwacji rozstrzygnięty

Napisane przez AG
Zwycięska fotografia - Xenia Chowaniec, port Hvar na wyspie Hvar Zwycięska fotografia - Xenia Chowaniec, port Hvar na wyspie Hvar Xenia Chowaniec

Pięć wyróżnionych przez czytelników bloga Cromania.pl, fotografii zostało wyeksponowanych w Ambasadzie Republiki Chorwacji w Warszawie.

2 grudnia w ambasadzie Republiki Chorwacji w Warszawie, odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie „Twoje zdjęcie w Ambasadzie "

Agnieszka Grudziąż, pomysłodawczyni konkursu oraz autorka bloga Cromania.pl, powiedziała: "Celem konkursu była promocja Chorwacji, jednego z najpopularniejszych kierunków turystycznych w Polsce. „W ramach konkursu wpłynęło 150 zdjęć. Dominował w nich krajobraz morski, co nie jest zaskoczeniem. Chorwacja ma bowiem jedną z najpiękniejszych linii brzegowych w Europie."

Jury złożone z przedstawicieli Ambasady Republiki Chorwacji, bloga Cromania.pl oraz
sympatyków Chorwacji, wybrało pięć najlepszych zdjęć, których autorami byli:

1. Xenia Chowaniec – zdjęcie wyspa Hvar
2. Kinga Dąbrowska – zdjęcie wyspa Krk, Baška
3. Stanisław Ritter – zdjęcie Porec
4. Damian Piekarczyk – zdjęcie wyspa Hvar
5. Paweł Gęgotek – zdjęcie Makarska

Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Ambasadę Republiki Chorwacji, firmę Podravka i Wydawnictwo ExpressMap. Ich zdjęcia będą prezentowane w pomieszczeniach protokolarnych Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie.

Andrea Bekić, Ambasador Republiki Chorwacji, dodała: „Zdjęcia zostaną zaprezentowane w pomieszczeniach protokolarnych. W tych miejscach odbywają się spotkania służbowe, dlatego będzie mi ogromnie miło, chwalić się tym, że te zdjęcia zrobili Polacy. Jest to Chorwacja widziana oczami Polaków, co w pewnym stopniu stanowi syntezę tych dobrych relacji polsko - chorwackich."

Pełna relacja: http://cromania.pl/wreczenie-nagrod-w-konkursie-twoje-zdjecie-w-ambasadzie/