O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Best Reisen: tania ezgotyka
Best Reisen Group udowadnia, że dzięki nowej strategii produktowej wyjazdy do dalekich krajów nie muszą być drogie.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Best Reisen: tania ezgotyka
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

wtorek, 04 sierpień 2015 10:44

Raj dla dzieci mniejszych i dużych - park linowy w Rytrze

Napisane przez PW
Raj dla dzieci mniejszych i dużych - park linowy w Rytrze materiały prasowe

Park Linowy w Rytrze – Ablandia, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Popradzkiego Parku Krajoznawczego, nad brzegiem górskiego strumienia – Beskid Sądecki (w odległości 45 km od Krynicy i 13 km od Nowego Sącza).

Dla najmłodszych przygotowano trasę JUNIOR (od 3 lat) zabezpieczoną siatką asekurująca, z 15 przeszkodami. Na drzewach zamontowane są platformy z domkami, które uatrakcyjniają zabawę dzieci.
Ilość wejść jest nielimitowana (24 zł/dzień).
Kolejna trasa to - Trasa linowa ŻÓŁTA (min. 110 cm wzrostu), trasa linowa łatwa położona na wysokości 2-4 metrów nad poziomem gruntu, przeznaczona dla początkujących zdobywców parków linowych. W 2015 roku zastosowano bezwypięciowy system asekuracji, gwarantujący całkowite bezpieczeństwo uczestników. Uczestnicy przed wejściem na trasę linową zostaną wpięci przez instruktora do systemu asekuracyjnego i wypięci dopiero po przejściu całej trasy. Nie ma możliwości wypięcia się z systemu asekuracyjnego podczas pokonywania trasy linowej. Dodatkowo pod okiem instruktora dzieci mogą zjechać „tyrolką" czy bawić się w kulach wodnych.
Cena - 28 zł/dzień
Dla „starszych" dzieci są TRASY LINOWE o różnym stopniu trudności (Trasa Zielona 250 m długości; Trasa Czerwona 300 m długości).
Cena - 33 zł/ dzień
W 2016 roku planowane jest otwarcie trzeciej trasy – z jeszcze większą ilością atrakcji i trudnych przeszkód. Ponadto do dyspozycji gości są: Kule Zorbing czy trasa zjazdową PAJĘCZAK. Dla szukających już naprawdę mocnych wrażeń park proponuje BIGSWING - OGROMNE WAHADŁO. Podpiętym do specjalnych lin zostaje się wciągniętym na wysokość do 17 m, a następnie instruktor zwalnia zaczep. Na początku spada się pionowo bezwładnie, a następnie wpada w trajektorię wahadła.
Należy zastosować się do pewnych obostrzeń:
- minimalny wzrost 130cm (trasy linowe), w przypadku trasy ŻÓŁTEJ minimalny wzrost 110cm
- maksymalna waga 120 kg
- dzieci w wieku od lat 6 do 8 mogą pokonywać trasy tylko i wyłącznie z osobą dorosłą (osoba dorosła może towarzyszyć maksymalnie dwójce dzieci)- nie dotyczy Trasy ŻÓŁTEJ
- uczestnikom do 18 lat musi towarzyszyć dorosły opiekun.
- wymagane są buty sportowe lub sandały (z paskami wokół pięty)

www.ablandia.pl