Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

wtorek, 04 sierpień 2015 10:44

Raj dla dzieci mniejszych i dużych - park linowy w Rytrze

Napisane przez PW
Raj dla dzieci mniejszych i dużych - park linowy w Rytrze materiały prasowe

Park Linowy w Rytrze – Ablandia, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Popradzkiego Parku Krajoznawczego, nad brzegiem górskiego strumienia – Beskid Sądecki (w odległości 45 km od Krynicy i 13 km od Nowego Sącza).

Dla najmłodszych przygotowano trasę JUNIOR (od 3 lat) zabezpieczoną siatką asekurująca, z 15 przeszkodami. Na drzewach zamontowane są platformy z domkami, które uatrakcyjniają zabawę dzieci.
Ilość wejść jest nielimitowana (24 zł/dzień).
Kolejna trasa to - Trasa linowa ŻÓŁTA (min. 110 cm wzrostu), trasa linowa łatwa położona na wysokości 2-4 metrów nad poziomem gruntu, przeznaczona dla początkujących zdobywców parków linowych. W 2015 roku zastosowano bezwypięciowy system asekuracji, gwarantujący całkowite bezpieczeństwo uczestników. Uczestnicy przed wejściem na trasę linową zostaną wpięci przez instruktora do systemu asekuracyjnego i wypięci dopiero po przejściu całej trasy. Nie ma możliwości wypięcia się z systemu asekuracyjnego podczas pokonywania trasy linowej. Dodatkowo pod okiem instruktora dzieci mogą zjechać „tyrolką" czy bawić się w kulach wodnych.
Cena - 28 zł/dzień
Dla „starszych" dzieci są TRASY LINOWE o różnym stopniu trudności (Trasa Zielona 250 m długości; Trasa Czerwona 300 m długości).
Cena - 33 zł/ dzień
W 2016 roku planowane jest otwarcie trzeciej trasy – z jeszcze większą ilością atrakcji i trudnych przeszkód. Ponadto do dyspozycji gości są: Kule Zorbing czy trasa zjazdową PAJĘCZAK. Dla szukających już naprawdę mocnych wrażeń park proponuje BIGSWING - OGROMNE WAHADŁO. Podpiętym do specjalnych lin zostaje się wciągniętym na wysokość do 17 m, a następnie instruktor zwalnia zaczep. Na początku spada się pionowo bezwładnie, a następnie wpada w trajektorię wahadła.
Należy zastosować się do pewnych obostrzeń:
- minimalny wzrost 130cm (trasy linowe), w przypadku trasy ŻÓŁTEJ minimalny wzrost 110cm
- maksymalna waga 120 kg
- dzieci w wieku od lat 6 do 8 mogą pokonywać trasy tylko i wyłącznie z osobą dorosłą (osoba dorosła może towarzyszyć maksymalnie dwójce dzieci)- nie dotyczy Trasy ŻÓŁTEJ
- uczestnikom do 18 lat musi towarzyszyć dorosły opiekun.
- wymagane są buty sportowe lub sandały (z paskami wokół pięty)

www.ablandia.pl