Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 25 maj 2015 15:05

Promocja Chorwacji w centrum Warszawy

Napisane przez AG

W sobotę, 30 maja przed centrum handlowym Złote Tarasy, dzięki wykorzystaniu technologii greenbox w specjalnej strefie, stworzonej przed wejściem do Złotych Tarasów, w pobliżu Hard Rock Cafe, goście będą mogli przenieść się do Chorwacji.

Na odwiedzających będą czekały chorwackie specjały kulinarne, serwowane w rytmach prawdziwej, chorwackiej muzyki.
Każdy, kto odwiedzi stoisko w sobotę 30 maja w godzinach między 9:00 a 21:00 i stworzy spersonalizowane zdjęcie, które następnie zostanie opublikowane na oficjalnym fanpage'u Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej – Love Croatia, weźmie udział w konkursie z nagrodami. Spośród 10 najpopularniejszych zdjęć, jury wybierze najbardziej oryginalne, a osoba na nim uwieczniona wygra dwuosobowy, tygodniowy wyjazd do pięciogwiazdkowego hotelu
w Chorwacji. Regulamin konkursu dostępny będzie na fanpage'u Love Croatia w zakładce notatki.

Ratomir Ivičić, dyrektor Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej, powiedział: „Nie możemy doczekać się momentu, w którym zainspirujemy Polaków pomysłem na wyjątkowe wakacje, wykorzystując do tego technologię. W specjalnie zaaranżowanej strefie obok warszawskich Złotych Tarasów, będą oni mogli przenieść się do najpiękniejszych zakątków naszego kraju. Kto wie, może wirtualna wizyta w chorwackich kurortach, na tle pięknych krajobrazów, sprawi, że to właśnie Chorwacja stanie się ich następną destynacją wakacyjną? Co więcej, nasz konkurs udowodnia, że marzenia się spełniają."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.