Park Wodny w podwarszawskim Julinku już otwarty

fot. materiały prasowe

Nowopowstały Park Wodny, wybudowany na terenie dawnej bazy cyrkowej w podwarszawskim Julinku został już oficjalnie otwarty. Wszyscy goście Julinka mogą korzystać z atrakcji już od soboty 25 czerwca, natomiast 10 lipca odbędzie się pool party będące oficjalną inauguracją obiektu.

Park Wodny w Julinku, zlokalizowany ok. 30 km od Warszawy jest pierwszym tego typu miejscem w okolicy. Obiekt powstał z poszanowaniem środowiska, a jego projektanci zastosowali wiele rozwiązań funkcjonalnych pozwalających na znaczącą oszczędność wody i energii elektrycznej. Dostępna na miejscu baza noclegowa oraz szereg dobrze znanych i lubianych atrakcji – w tym m.in. park linowy, wesołe miasteczko czy pole do minigolfa mają sprawić, że Julinek będzie przyciągał turystów z całej Polski.

Park Wodny w Julinku, od 27 czerwca będzie otwarty codziennie. W dni powszednie można z niego korzystać w godzinach od 10.00, do 19.00, natomiast w weekendy od 10.00 do 20.00.

Atrakcje dla dzieci i dorosłych

Do dyspozycji gości oddane zostały takie atrakcje jak m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości dwóch metrów, pięć zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, cztery kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych. Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością.

Przygotowany został również program wodnych animacji, co w pewnością przypadnie do gustu wszystkich najmłodszym gościom, a ponadto przy basenie znajdują się pianki, makarony i deski, które pomogą w pływaniu zwłaszcza wszystkim najmłodszym adeptom wodnych zabaw. Na miejscu znajduje się także sklep, gdzie można zaopatrzyć się w strój kąpielowy, dmuchane zabawki czy ręczniki.

W bliskim sąsiedztwie strefy basenowej znajdują się także punkty gastronomiczne, gdzie potrawy oparte zostały na ekologicznych i jakościowych produktach. Dostępna jest także strefa relaksu z tysiącem leżaków.

Wstęp do Parku Wodnego

W cenniku Parku Wodnego w Julinku przygotowano szereg możliwości i udogodnień. Ceny biletów rozpoczynają się od 89 zł za bilet ulgowy oraz 99 zł za bilet normalny. Nie brakuje także pakietów rodzinnych oraz biletów łączonych – uwzględniających zarówno wstęp do Parku Wodnego, jak i skorzystanie z pozostałych atrakcji dostępnych w Julinku. Bilety do Parku Wodnego dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem.

Otwarcie nowego Parku Wodnego w Julinku już w te wakacje