Park Wodny w Julinku: zapraszamy na oficjalną inaugurację

fot. materiały prasowe

Park Wodny wybudowany na terenie dawnej bazy cyrkowej w podwarszawskim Julinku zaczął przyjmować pierwszych gości. Z tej okazji w najbliższą niedzielę, 10 lipca br. odbędzie się pool party będące oficjalną inauguracją nowego miejsca na turystycznej mapie Polski.

Park zlokalizowany ok. 30 km od Warszawy jest pierwszym tego typu miejscem w okolicy. Od 25 czerwca jest otwarty codziennie. W dni powszednie można z niego korzystać w godzinach od 10.00, do 19.00, natomiast w weekendy od 10.00 do 20.00.

Inauguracja Parku Wodnego

Wydarzenie będące oficjalną inauguracją Parku Wodnego odbędzie się w niedzielę 10 lipca w Parku Julinek i potrwa cały dzień. Wszyscy goście będą mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych warsztatach tanecznych pt. „Uczymy się tańczyć latino”. Jak na charakter miejsca przystało nie zabraknie także animacji wodnych zatytułowanych „Ruszamy biodrem w basenie”. Zaplanowane warsztaty odbędą się trzykrotnie – w okolicach południa oraz kolejno, dwie i trzy godziny później. Kolejną atrakcją, która odbędzie się o godzinie 12:30 oraz 15:30 jest piana party.

Na wieczór zaplanowano koncert gwiazdy wieczoru, którą będzie Daria. Artystka podbiła listy przebojów oraz serwisy streamingowe, a jej piosenka pt. „Paranoia” w serwisie YouTube została odtworzona ponad 20 mln razy. W koncercie Darii udział mogą wziąć wszyscy goście Parku Wodnego. Początek widowiska zaplanowano o godz. 18:30.

Park Wodny w podwarszawskim Julinku już otwarty