Park rozrywki Magiczne Ogrody ponownie najlepszą atrakcją dla dzieci

fot. materiały prasowe

Magiczne Ogrody dzięki głosom internautów po raz kolejny wygrały w swoich kategoriach ranking na “Najlepszą atrakcję dla dzieci” i “Top atrakcje”. Coroczne głosowanie ma na celu pokazanie najciekawszych miejsc na turystycznej mapie Polski.

Magiczne Ogrody to jedyny w Polsce rodzinny park tematyczny, zbudowany na podstawie autorskiej baśni. Leży w pobliżu Kazimierza i Janowca, gdzie znajduje się jeden z największych zamków dawnej Polski. Na 18 hektarach rośnie tu milion kwiatów, krzewów i drzew.

Wakacje dla Magicznych Ogrodów zaczęły się miejscem na podium. Dzięki głosom internautów po raz czwarty wygrały w swoich kategoriach rankingi „Najlepsza atrakcja dla dzieci” i „Top atrakcje”. Te coroczne głosowania organizatorzy oddają w ręce głosujących. Ich głównym celem jest pokazanie podróżnikom najlepszych i najpiękniejszych miejsc na turystycznej mapie Polski.

Najlepsza atrakcja dla dzieci, to ranking organizowany przez portal dziecko w podróży. Zaproponował on sześć kategorii, a Magiczne Ogrody zajęły pierwsze miejsce jako Bajeczne Miejsce. Natomiast Top Atrakcje nagradzają najpiękniejsze atrakcje turystyczne w Polsce na dany rok. Organizuje go portal i blog podróżniczy Polskie Szlaki. Wśród ośmiu kategorii, najlepszym parkiem rozrywki okazały się Magiczne Ogrody.

“Pragniemy bardzo podziękować za zaufanie, to prawdziwy zaszczyt znaleźć się w tak doborowym towarzystwie i być wybranym przez naszych gości. Mamy nadzieję, że jeszcze nieraz ich mile zaskoczymy” – mówi Kuba Grabski z Magicznych Ogrodów.

Zobacz, gdzie warto jechać: https://iamtourist.org/

Magiczne Ogrody czekają na majowe otwarcie