Magiczne Ogrody w Janowcu Najlepszą rodzinną atrakcją 2020

fot. archiwum Magiczne Ogrody w Janowcu

Zakończyło się głosowanie w kolejnej edycji plebiscytu na Najlepszą Rodzinną Atrakcję w Polsce prowadzone w serwisie dzieckowpodrozy.pl, którego redakcja co roku wspólnie z czytelnikami wybiera najciekawsze obiekty turystyczne dla dzieci w Polsce. Wygrały Magiczne Ogrody w Janowcu pod Kazimierzem Dolnym.

Znani są już zwycięzcy konkursu na Najlepszą Rodzinną Atrakcję 2020 r., który co roku prowadzony jest przez serwis dzieckowpodrozy.pl polecający i opisujący najciekawsze miejsca dla rodzin z dziećmi w Polsce i zagranicą.

W pierwszym etapie redakcja serwisu wybrała 60 obiektów z Polski, które wyróżniają się oryginalnością oferty skierowanej do dzieci i w wyjątkowy sposób służą ich rozwojowi lub kreatywnej rozrywce.

Następnie czytelnicy, głosując za pośrednictwem Facebooka od 25 grudnia do 30 stycznia 2020 r., wybrali 10 najlepszych miejsc, które ostatecznie otrzymały certyfikat Najlepsza Rodzinna Atrakcja 2020 roku. Laureat, który otrzymał największą liczbę głosów, zyskał dodatkową kampanię promocyjną na stronach serwisu.

25 000 głosów

Plebiscyt cieszył się ogromnym zainteresowaniem, co doskonale odzwierciedla wzrastającą świadomość Polaków dotyczącą turystyki i coraz wyższe oczekiwania, jakie mają wobec tego sektora aktywni, podróżujący rodzice. Stronę rankingu odwiedziło prawie 90 tysięcy osób, a w głosowaniu łącznie oddano prawie 25 tysięcy głosów.

Zwycięzcą konkursu Najlepsza Rodzinna Atrakcja 2020 r. zostały Magiczne Ogrody w Janowcu, niedaleko Kazimierza Dolnego. To ogród sensoryczny o powierzchni 18 hektarów wypełnionych licznymi krainami tematycznymi i instalacjami nawiązującymi do baśń i legend, pobudzającymi wyobraźnię, dającymi możliwość przeprowadzania eksperymentów, gier ruchowych czy kreatywnej zabawy.

Marta Bargieł, brand manager marki Magiczne Ogrody, powiedziała: “Dziękujemy Wszystkim za głosy, udostępnienia i tysiące pozytywnych komentarzy. To wielki zaszczyt dla zespołu tworzącego Magiczne Ogrody. Przemiłe wyróżnienie, które dodaje nam skrzydeł.”

Pierwsza dycha

W pierwszej dziesiątce znalazły się też kolejno: Bajka Pana Kleksa (Katowice), Afrykarium (Wrocław), Farma Iluzji (Mościska), Apilandia – Interaktywne Centrum Pszczelarstwa (Klecza Dolna), Kopalnia Złota (Złoty Stok), Centrum Nauki Kopernik (Warszawa), Sady Klemensa (Podskarbice Szlacheckie), Kopalnia Soli (Wieliczka) i Zatorland (Zator).

W tegorocznym Rankingu nie znajdziemy Energylandii, która po dwukrotnym zwycięstwie w otrzymała od organizatora specjalny status „Złotej Atrakcji Dzieckowpodrozy.pl”, a uczestnicy głosowania mieli szansę na otrzymanie ufundowanych przez nią rodzinnych wejściówek.

Kris Kojder – dyrektor ds. wizerunku & rzecznik prasowy Energylandii, podkreslił: “Jesteśmy dumni, że Energylandia stała się najbardziej lubianą rodzinną atrakcją w Polsce. To z myślą o naszych Gościach co roku wprowadzamy nowości. W tym roku Enegylandia powiększy się o szóstą strefę Aqualantis z flagową atrakcją Abyssus – komentuje.

dzieckowpodrozy.pl/ranking

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center