Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 03 styczeń 2019 13:20

Większy limit bagażu w Emirates z okazji Dubajskiego Festiwalu Zakupów

Napisane przez MM
Dubajski Festiwal Zakupów Dubajski Festiwal Zakupów Emirates

Do 2 lutego 2019 roku twa Dubajski Festiwal Zakupów. Zaprezentuje się w nim ponad 700 międzynarodowytch marek w 3 200 punktach sprzedaży na terenie całego miasta. Z tej okazji linia lotnicza Emirates zwiększyła dopuszczalny limit wagowy bagażu rejestrowanego. Posiadacze biletów w klasie ekonomicznej mogą robić zakupy, nie martwiąc się opłatami za nadbagaż.

Podróżni, powracający z Dubaju do Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej oraz do Afryki mogą wziąć ze sobą jedną dodatkową sztukę bagażu. Natomiast turyści z pozostałych zakątków świata, korzystający z linii Emirates mają do dyspozycji dodatkowe 10 kg bagażu. Oferta dotyczy podróży do Dubaju, które odbędą się w terminie 17 grudnia 2018-2 lutego 2019 oraz podróży powrotnych między 26 grudnia 2018 a 4 lutego 2019.

Dubajski Festiwal Zakupów to nie tylko niesamowite promocje i wyprzedaże sięgające do -75 proc. To także koncerty oraz bezpłatne zajęcia dla dzieci i całych rodzin, organizowane przez światowe marki w większości centrów handlowych.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.