Większy limit bagażu w Emirates z okazji Dubajskiego Festiwalu Zakupów

Emirates

Do 2 lutego 2019 roku twa Dubajski Festiwal Zakupów. Zaprezentuje się w nim ponad 700 międzynarodowytch marek w 3 200 punktach sprzedaży na terenie całego miasta. Z tej okazji linia lotnicza Emirates zwiększyła dopuszczalny limit wagowy bagażu rejestrowanego. Posiadacze biletów w klasie ekonomicznej mogą robić zakupy, nie martwiąc się opłatami za nadbagaż.

Podróżni, powracający z Dubaju do Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej oraz do Afryki mogą wziąć ze sobą jedną dodatkową sztukę bagażu. Natomiast turyści z pozostałych zakątków świata, korzystający z linii Emirates mają do dyspozycji dodatkowe 10 kg bagażu. Oferta dotyczy podróży do Dubaju, które odbędą się w terminie 17 grudnia 2018-2 lutego 2019 oraz podróży powrotnych między 26 grudnia 2018 a 4 lutego 2019.

Dubajski Festiwal Zakupów to nie tylko niesamowite promocje i wyprzedaże sięgające do -75 proc. To także koncerty oraz bezpłatne zajęcia dla dzieci i całych rodzin, organizowane przez światowe marki w większości centrów handlowych.