Reklama

Reklama

Reklama

niedziela, 22 czerwiec 2014 21:57

Monachium liczy na turystów z Indii

Napisane przez AG
Panorama Monachium Panorama Monachium archiwum germany.travel

Stolica Bawarii jest coraz chętniej odwiedzana przez indyjskich turystów. W roku 2103 było ich tutaj 83 tys., co stanowi w porównaniu z rokiem poprzednim wzrost o 12 proc.

W celu zwiększenia liczby gości z Indii w tym roku, pięcioosobowy zespół z Monachium odwiedził cztery miasta w Indiach: Delhi, Ahmdeabad, Chennai i Bangaluru i przekonywał miejscowych touroperatorów do wizyty w Monachium. Chodzi o to, by zatrzymać turystów w Bawarii i żeby nie traktowali lotniska w Monachium, tylko jako portu przesiadkowego. Obecnie, tylko 25 proc. turystów z Indii zostaje w Monachium na dłużej.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.