Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 12 kwiecień 2019 15:02

Izrael – jest już karta turystyczna Israel Pass

Napisane przez AG

Izraelski Urząd ds. Przyrody i Parków uruchomił pilotaż karty turystycznej o nazwie Israel Pass, łączącej transport publiczny z parkami narodowymi i rezerwatami przyrody. Jest ona powiązana z kartą podróżną Rav-Kav używaną w transporcie publicznym.

Karta umożliwia wejście do 3 lub 6 parków narodowych i rezerwatów przyrody (np. Masada, Ein Gedi, Caesarea, Qumran i inne), jak również podróżowanie środkami transportu publicznego w Izraelu (po jej doładowaniu).

Można ją zakupić na stanowisku Ministerstwa Transportu w hali przylotów, na parterze, w terminalu 3 na lotnisku Ben Guriona.

www.israelpass.biz

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.