Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 12 czerwiec 2014 15:27

Nowa strona internetowa Tatr Wysokich

Napisane przez AG

Strona www.regiontatry.sk jest dostępna w pięciu językach, a dzięki prostym piktogramom jest łatwiejsze do odczytania.

Lena Maťašovská, dyrektor regionalnej organizacji ruchu turystycznego regionu Tatr Wysokich powiedziała: "Nowa strona jest jak Wielka Encyklopedia. Wierzymy, że zachęci ona turystów, i dzięki stronie odwiedzą oni nas licznie latem. Mapy na stronie przygotował nam firma, która specjalizuje się w mapach górskich. Klikając na mapę, błyskawicznie jesteśmy przenoszeni na listę obiektów i do odpowiedniego hasła. Czytamy wszystko, jak w książkowym przewodniku. Położyliśmy mocny nacisk na udostępnienie turystom wysokiej jakości aplikacji na urządzenia mobilne. W niej także umieściliśmy mapy i zdjęcia. Turysta pieszy i rowerzysta może pobierać wybrane szlaki i ścieżki, oglądać zdjęcia z nich i bezpośrednio na telefonie oglądać nasze tatry. Aplikacja jest przygotowana dla użytkowników iPhone'a i Androida."Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.