Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 02 kwiecień 2019 10:35

Tatry Mountain Resorts inwestuje w czeskie pola golfowe

Napisane przez AG
Pole w Ostrawicach Pole w Ostrawicach archiwum TMR

Słowacka spółka Tatry Mountain Resorts (TMR), właściciel stacji narciarskich w Czechach, Polsce i na Słowacji rozbudowuje golfowe resorty w Ostrawicach i w Kaskadzie w Czechach.

Pierwszą innowacją jest utworzenie Centralnego Klubu Golfowego. Wszyscy członkowie otzrymali bonusy na polu w Ostrawicach i w Kaskadzie. Powstały klub daje możliwości zakup członkostwa juzod 3 tys. koron czeskich. Za 5 tys. koron członkowie zyskają, oprócz dodatkowych benefitów, również grę na polach 2x9 dołków i 2x18 (w Ostrawicach i w Kaskadzie).
TR planuje w przyszłości inwestycję w kolejne pola golfowe, poszerzana będzie także działalność Centralnego Klubu Golfowego.

Jan Kastner, prezydent Centralnego Klubu Golfowego, powiedział: „Centralny Klub Golfowy ma kilka celów. Chcemy umożliwić naszym członkom grę na kilku polach dzięki jednej karcie członkowskiej. Chcemy by gracze poznawali inne pola. Chcemy także realizować misję popularyzowania tej pięknej gry."

TMR po raz pierwszy zaangażowała się w golfa, na początku grudnia 2018 roku. Podpisała wtedy umowę najmu z Golf & Ski Resort Ostravice. W tym roku podobna umowa została podpisana z Cascades Golf Resort Brno.

Jan Kastner dodał: „Niezwykle atrakcyjna i coraz bardziej popularna gra dla dżentelmenów na dwóch najlepszych polach golfowych będzie – mam nadzieję – uzależniającym doświadczeniem, którego chcemy dostarczyć członkom programu GoPass. Uczestnicy programu GoPass będą mieli okazję gdy w golfa po cenach niższych od tradycyjnych.”

www.golfbrno.cz

www.ostravice-golf.cz  

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.