Tatry Mountain Resorts inwestuje w czeskie pola golfowe

archiwum TMR

Słowacka spółka Tatry Mountain Resorts (TMR), właściciel stacji narciarskich w Czechach, Polsce i na Słowacji rozbudowuje golfowe resorty w Ostrawicach i w Kaskadzie w Czechach.

Pierwszą innowacją jest utworzenie Centralnego Klubu Golfowego. Wszyscy członkowie otzrymali bonusy na polu w Ostrawicach i w Kaskadzie. Powstały klub daje możliwości zakup członkostwa juzod 3 tys. koron czeskich. Za 5 tys. koron członkowie zyskają, oprócz dodatkowych benefitów, również grę na polach 2×9 dołków i 2×18 (w Ostrawicach i w Kaskadzie).
TR planuje w przyszłości inwestycję w kolejne pola golfowe, poszerzana będzie także działalność Centralnego Klubu Golfowego.

Jan Kastner, prezydent Centralnego Klubu Golfowego, powiedział: „Centralny Klub Golfowy ma kilka celów. Chcemy umożliwić naszym członkom grę na kilku polach dzięki jednej karcie członkowskiej. Chcemy by gracze poznawali inne pola. Chcemy także realizować misję popularyzowania tej pięknej gry.”

TMR po raz pierwszy zaangażowała się w golfa, na początku grudnia 2018 roku. Podpisała wtedy umowę najmu z Golf & Ski Resort Ostravice. W tym roku podobna umowa została podpisana z Cascades Golf Resort Brno.

Jan Kastner dodał: „Niezwykle atrakcyjna i coraz bardziej popularna gra dla dżentelmenów na dwóch najlepszych polach golfowych będzie – mam nadzieję – uzależniającym doświadczeniem, którego chcemy dostarczyć członkom programu GoPass. Uczestnicy programu GoPass będą mieli okazję gdy w golfa po cenach niższych od tradycyjnych.”

www.golfbrno.cz

www.ostravice-golf.cz