Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 26 maj 2014 10:36

Tajlandia liczy na Polaków

Napisane przez AG

Narodowe Biuro Turystyki Tajlandii (TAT) zachęcało w Warszawie organizatorów turystyki wyjazdowej, touroperatorów, a także osoby prywatne do skorzystania z bogatej oferty wypoczynkowej podczas Warsztatów Turystycznych Thailand Road Show 2014.

Gości powitała Supranee Pongpat dyrektor TAT. Prezentację poprowadziła Juthapom Remgronasa- przedstawiciel marketingu międzynarodowego w Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie oraz w obydwu Amerykach. Gospodarze wieczoru promowali zarówno turystykę wypoczynkową związaną z willami położonymi na rajskich plażach, jak i turystykę aktywną zachęcając do organizacji wycieczek wysokogórskich na północy Tajlandii, odwiedzin pamiętających zamierzchłe czasy klasztorów, położonego Chang Mai Ogrodu Zoologicznego oraz wielu innych zakątków Półwyspu. Do skorzystania z oferty tajskich gości jakimi byli przedstawiciele 42 tajskich biur podróży, hoteli, pól golfowych, centrów nurkowych, linii lotniczych, itp. zachęcał także Tomasz Rosset-sekretarz generalny Polskiej Izby Turystyki. Gospodarze imprezy zapewniali, iż stan wojenny to jedynie rozgrywki na szczeblu politycznym, a polskim turystom nic nie zagraża.Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.