Reklama

Reklama

Reklama

sobota, 19 kwiecień 2014 02:18

Dni Otwartych Piwnic na Słowacji

Napisane przez AG
Dni Otwartych Piwnic na Słowacji archiwum SACR

Od 23 do 24 maja, już po raz ósmy na Małokarpackim Szlaku Winnym na Słowacji, odbędą się Dni Otwartych Piwnic.

Winne piwnice (ponad 100) otwarte będą w piątek w godzinach 14 – 21 oraz w sobotę w godz. 13– 21.
Bilety wstępu w cenie 40 euro (w tym talon o wartości 20 euro na zakup win) można rezerwować pod adresem: Zrzeszenie Małokarpacki Szlak Winny - Małokarpacki Ośrodek Oświatowy, Horná 20, Modra, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.mvc.sk
Bilet upoważnia do odwiedzenia wszystkich winnych piwnic oraz degustacji regionalnych win. Przy zakupie biletu goście otrzymuja kieliszek degustacyjny, winny paszport, mapę z wykazem wszystkich „Otwartych winnych piwnic" oraz inne niespodzianki.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.