Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

niedziela, 01 październik 2017 18:56

Dubaj idealny do jazdy samochodem

Napisane przez MG
Dubaj idealny do jazdy samochodem materiały prasowe

Dubaj został uznany przez niemieckich ekspertów do ruchu drogowego, za drugie na świecie miasto pod względem dogodności dla kierowców samochodowych.

Badania przeprowadzone zostały na zlecenie firmy kfzteile24, lider sprzedaży on-line części samochowowych na rynku niemieckim.
Wśród 100 badanych miejsc wygrał Dusseldorf, przed Dubajem, Zurychem, Bazyleją i Singapurem.
Kfzteile24 zlecił badania jakości ruchu drogowego w metropoliach nie tylko by zachęcic władze miast dom poprawy infrastruktury drogowej, ale i by propagować bezpieczeństwi i komfort jazy na całym świecie.
Kryteria, jaki były brane pod uwagę, to: średni wiek pojazdów poruszających się po ulicach miasta, poziom zaludnienia, opcje transportu publicznego, przeciętny koszt parkowania w mieście, cena paliwa, średnia prędkośc poruszania się po mieście, poziom skażenia powietrza, liczba wypadków drogowych, liczba ofiar śmiertelnych, jakość dróg.

.