Reklama

Reklama

Reklama

niedziela, 01 październik 2017 18:56

Dubaj idealny do jazdy samochodem

Napisane przez MG
Dubaj idealny do jazdy samochodem materiały prasowe

Dubaj został uznany przez niemieckich ekspertów do ruchu drogowego, za drugie na świecie miasto pod względem dogodności dla kierowców samochodowych.

Badania przeprowadzone zostały na zlecenie firmy kfzteile24, lider sprzedaży on-line części samochowowych na rynku niemieckim.
Wśród 100 badanych miejsc wygrał Dusseldorf, przed Dubajem, Zurychem, Bazyleją i Singapurem.
Kfzteile24 zlecił badania jakości ruchu drogowego w metropoliach nie tylko by zachęcic władze miast dom poprawy infrastruktury drogowej, ale i by propagować bezpieczeństwi i komfort jazy na całym świecie.
Kryteria, jaki były brane pod uwagę, to: średni wiek pojazdów poruszających się po ulicach miasta, poziom zaludnienia, opcje transportu publicznego, przeciętny koszt parkowania w mieście, cena paliwa, średnia prędkośc poruszania się po mieście, poziom skażenia powietrza, liczba wypadków drogowych, liczba ofiar śmiertelnych, jakość dróg.

.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.