Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

środa, 13 lipiec 2016 16:02

Festiwal Filmowy w Wiedniu

Napisane przez MG
Festiwal Filmowy w Wiedniu archiwum stadtwienmarketing

W dniach 14. lipca – 4. września przed wiedeńskim Ratuszem odbędzie się Festiwal Muzyki Filmowej. To już 26 odsłona tego letniego festiwalu w austriackiej stolicy.

Na inaugurację festiwalu zaplanowano pokaz „La Boheme” Metropolitan Opera w Nowym Jorku w ramach nagrania „Met Opera HD Live”. Kultura wysoka przez 53 dni gościć będzie przed wiedeńskim Ratuszem, oczywiście dostępna dla wszystkich i bez biletów.

W roku ubiegłym festiwal odwiedziło 860 000 widzów i słuchaczy, nie tylko wiedeńczyków, ale również turystów przybyłych z różnych stron świata. Tegoroczni uczestnicy mogą również liczyć na naprawdę wysoki poziom kultury a w programie m.in. najlepsze międzynarodowe produkcje opery, operetki, koncerty, balet, taniec współczesny ale też muzyka pop i jazz.
Podczas kilku wieczorów emitowane będą produkcje słynnych orkiestr, takich jak Filharmonicy Wiedeńscy, Wiedeńska Orkiestra Symfoniczna czy też Symfonicy Göteborscy. Również koncerty z berlińskiego amfiteatru Waldbühne będą należeć do atrakcji festiwalu.
Olbrzymi ekran i obraz HD oraz renomowany system nagłośnienia zapewnić mają niezapomniane przeżycia. Dla spragnionych i głodnych przygotowano natomiast wyśmienitą ofertę kulinarną. O podniebne rozkosze zatroszczy się 26 gastronomów serwujących nie tylko wiedeńskie specjały.
www.filmfestival-rathausplatz.at/festival/