Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 23 listopad 2015 14:38

Prawie 700 tys. Polaków w Chorwacji

Napisane przez MG
Panorama Dubrownika Panorama Dubrownika MG

Do końca października Chorwację odwiedziło 695 983 polskich, to ok 5,03 proc. więcej niż w analogicznym okresie roku 2014.

Warto podkreślić, ze ten dobry wynik osiągnięto mimo, że w tym roku nie było bezpośrednich połączeń Eurolotu, którymi w roku ubiegłym nad Adriatyk poleciało ponad 20 tys. Polaków.
Od początku roku do końca października, Polacy wykupili w Chorwacji 4 564 974 noclegi, o 5,32 proc. więcej niż w pierwszych dziesięciu miesiącach roku 2014.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.