Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 30 czerwiec 2015 15:35

Grecja - turyści nie bójcie się

Napisane przez AG
Plaża na Kos Plaża na Kos KG

Grecki rząd uspokaja – nie są zagrożone wycieczki fakultatywne, transfery z lotniska do hotelu ani żadne usługi. Turyści mają nieograniczony dostęp do bankomatów i mogą wybierać gotówkę w limitach dziennych na swoich kartach debetowych i kredytowych. Codzienne ograniczenia dotyczą tylko Greków.

Nie zabraknie również gazu i benzyny na stacjach paliwowych.

Cytowany przez portal traveldailynews, przedstawiciel TUI powiedział: „Nasi klienci nie odczuwają żadnych ograniczeń w związku z sytuacją w Grecji a kraj ten wciąż jest najpopularniejszym celem wakacyjnym wśród naszych klientów.
Kryzys grecki nie dotyka gości zagranicznych. Radzimy naszym klientom wziąć ze sobą nieznaczną gotówkę, ale niezależnie od rozwoju sytuacji, wcześniej rezerwowane imprezy będą realizowane, ponieważ zostały przez nas już dawno opłacone."

Greckie ministerstwo turystyki ogłosiło, że „nie spodziewa się żadnych niedogodności dla turystów zagranicznych ani w Grecji kontynentalnej ani na Wyspach Greckich."

Dyrektor Stowarzyszenia Hotelarzy Ateńskich, Yiannis Retsos dodał: „Wszędzie są zapasy paliwa i produktów spożywczych. Goście nie będą mieli najmniejszych kłopotów z płaceniem za usługi ani z dostępem do swoich pieniędzy".

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.