Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 08 czerwiec 2015 19:45

Malta – udane pierwsze cztery miesiące

Napisane przez MG
Malta – udane pierwsze  cztery miesiące archiwum Maltańskiego Urzędu Turystyki

Liczba turystów odwiedzających Maltę w kwietniu wyniosła 151 924, co oznacza wzrost o 2,5 proc. w porównaniu z kwietniem 2014 roku. Liczba turystów w ciągu pierwszych czterech miesięcy, wzrosła o 5,7 proc.

W czwartym miesiącu tego roku, turyści wydali 119 mln euro, o 4 mln więcej niż rok temu (o3,8 proc.). Od 1 stycznia do 30 kwietnia wydatki wyniosły 311,2 mln, o 6,8 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2014 roku (o 19,8 mln więcej).

Prezes Maltańskiego Urzędu Turystyki, Paul Bugeja powiedział: „Jesteśmy zadowoleni, że nasz pozycja Malty na rynku turystycznym rośnie. Świadczy o tym choćby wzrastająca liczba turystów odwiedzających naszą wyspę. Cieszę się, że właśnie teraz linie lotnicze Aegean Airlines rozpoczęły rejsy z Aten na Maltę, co z pewnością jeszcze bardziej wpłynie na zwiększenie liczby gości."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.