Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 20 marzec 2015 13:08

Irkuck i okolice coraz popularniejsze

Napisane przez MG
Jezioro Bajkał Jezioro Bajkał archiwum visitBajkał

W 2014 roku region Irkucka na Syberii odwiedziło prawie 147 tysięcy, o 85,5 proc. więcej niż w roku 2013.

Marin Roszkow, szef regionalnej izby turystyki powiedział: „Ten duży wzrost liczby turystów w regionie zawdzięczamy głównie wzrostowi liczby turystów chińskich."

W ubiegłym roku region odwiedziło ponad 21 tysięcy turystów z Chin, dwa razy więcej niż rok wcześniej. Wzrosła również liczba gości z Korei Południowej i Niemiec.

Tatiana Tenenbaum szefowa Stowarzyszenie Visit Bajkał, powiedziała: „Ten rok będzie z pewnością jeszcze lepszy dla naszej turystyki. Widać to po liczbie rezerwacji na lato – jest ona dwa razy większa niż rok temu o tej samej porze. Mam nadzieję, że wrócą do nas goście z Europy, których trochę wystraszył konflikt z Ukrainą."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.