Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 17 marzec 2015 16:38

Petra – mniej turystów styczniu

Napisane przez AG
Petra Petra AG

Liczba turystów odwiedzających Petrę w Jordanii, spadła w styczniu aż o 32 proc. w porównaniu ze styczniem 2014 roku.

W pierwszym miesiącu tego roku, zagranicznych turystów odnotowano 18 785, rok wcześniej było ich 29 247. Liczba turystów zagranicznych spadła o 36 proc., krajowych zaś o 16 proc. W związku z tym, dochody ze sprzedaży biletów spadły o 36 proc. i wyniosły 404 465 dinarów jordańskich (ponad 2,2 mln zł). Główny

Komisarz Urzędu Rozwoju Turystyki, Mohammad Nawafleh, powiedział: „Sytuacja turystyczna Petry jest trudna, główną przyczyną jest wciąż nieustabilizowanasytuacja w naszym regionie."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.