Reklama

Reklama

Reklama

niedziela, 15 marzec 2015 19:17

Na początku roku spada liczba gości w Antalyi

Napisane przez AG
Antalya Antalya archiwum visitturkey

Liczba turystów odwiedzających Antalya w pierwszych dwóch miesiącach 2015 jest mniejsza niż analogicznym okresie ubiegłego roku o 2,9 proc.

Zwiększyła się co prawda liczba turystów niemieckich, ale spadła liczba turystów rosyjskich i brytyjskich W styczniu i lutym Antalyę odwiedziło 234 tys. gości zagranicznych. W ubiegłym roku było to 241 tys.
Liczba niemieckich turystów wzrosła o 16,3 proc. z 104 tys. do 121 tys., rosyjskich spadła aż o 41 proc., z 36 tys. do 21 tys.
Spadła również liczba turystów z Wielkiej Brytanii (- 17 proc.), Danii (-51 proc.), Austrii (-13 proc.), Szwecji (-30 proc.), Izraela (-35 proc.), Ukrainy (-25 proc.), Francji (-70 proc.).
Wzrosła liczba turystów z Polski (117 proc.), Włoch (121 proc.), Finlandii (180 proc.), Szwajcarii (20 proc.), Belgii (16 proc.) i Holandii (7,8 proc.)

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.