Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 23 luty 2015 11:41

Psie zaprzęgi pod Łomnicą

Napisane przez MG
Psie zaprzęgi pod Łomnicą archiwum SACR

Ostatni weekend upłynął w Tatrzańskiej Łomnicy w Tatrach Wysokich, pod znakiem 6. edycji imprezy pod nazwą „Śnieżne psy". Udział w niej wzięło ponad 15 tysięcy widzów.

Zabawy i konkursy prowadził Andrej Bican. W Tatrzańskiej Łomnicy wyrosło eskimoskie miasteczko domków igloo, największym powodzeniem cieszyły się jednak jazdy i wyścigi psich zaprzęgów. Dodatkowo, dla dzieci prowadzone były animacje i warsztaty. Można było także otrzymać regionalną kartę turystyczną (m.in. wiele zniżki i ubezpieczenie).

Lenka Maťašovská, dyrektor regionalnej organizacji ruchu turystycznego regionu Vysoke Tatry, powiedziała: „Rozdaliśmy dzieciom ponad pięć tysięcy prezentów. Liczba atrakcji w ten weekend była tak duża, że wszystkie dzieci wracały do domów z błyszczącymi z radości oczami. Lepsza byłą niedziela, bo dopisała słoneczna pogoda, w sobotę wiał trochę za silny wiatr."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.