Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 11 listopad 2014 14:25

Wzrosła liczba turystów w Jordanii

Napisane przez AG
Jedna z budowli skalnych w Petrze Jedna z budowli skalnych w Petrze AG

Od stycznia do końca wrześnie 2014 roku, przychody z turystyki w Jordanii wzrosły, w porównaniu z analogicznym okresem roku 2013, o 8,8 proc.

Dyrektor generalny Jordańskiej Izby Turystyki Abdul Razzaq Arabiyat, powiedział: „Liczba turystów zagranicznych, którzy odwiedzili nasz kraj w pierwszych dziewięciu miesiącach tego roku, wzrosła w porównaniu z pierwszymi trzema kwartałami roku ubiegłego, o 2,8 proc. To wynik dobrej pracy i udanej kampanii promocyjnej prowadzonej wspólnie z touroperatorami."

Liczba z turystów z obu Ameryk zwiększyła się o 6,5 proc., z Azji – o 4,6 proc, zaś z regionu Zatoki Perskiej – o 4 proc.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.