Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 22 sierpień 2014 12:45

Plaże w emiracie Sharjah przebojem lata

Napisane przez AG
Hotel Agoda w Sharjah Hotel Agoda w Sharjah archiwum agodahotel

Hotele w nadmorskich miejscowościach wypoczynkowych w emiracie Sharjah przeżywają prawdziwy najazd turystów. W pierwszej połowie tego roku było ich ponad 180 tys.

Większość z nich stanowili Europejczycy, wyprzedzając tradycyjnie największą do tej pory grupę gości z krajów znad zatoki Perskiej. Wynik za miesiące letnie będzie równie udany z uwagi na masowe imprezy odbywające się w Sharjah.

Khalid Jasim Al Midfa, dyrektor generalny ds. handlu i rozwoju turystyki lokalnego rządu powiedział: "Wysoka frekwencja w hotelach i kurortach nadmorskich przekroczyła nasze oczekiwania. Obłożenie w pierwszych miesiącach bieżącego roku przekroczyło 80 proc. Liczne imprezy kulturalne, artystyczne oraz festiwale a także rozbudowane centra zakupowe spowodowały, że emirat w oczach gości zagranicznych zyskał na atrakcyjności. Warto podkreślić, ze Sharjah jest jedynym emiratem, który oferuje gościom dostęp zarówno do wybrzeża Zatoki Perskiej, jak i do Zatoki Omańskiej. Chcemy rozbudowywać sieć światowej klasy hoteli i rozwijać infrastrukturę turystyczną. Sharjah jest idealnym miejscem do uprawiania turystyki aktywnej, sportów wodnych, ale i do zwykłego relaksu na plaży."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.