Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 05 luty 2019 20:07

Ruszyła rejestracja na V Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez MM

Nowe tematy, nowi eksperci i partnerzy, nowa lokalizacja wydarzenia i nowa strona internetowa – dziś ruszyła rejestracja na V Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się we Wrocławiu. Tym razem w programie debata największych touroperatorów z narodowymi ośrodkami turystycznymi, nowe technologie dla biur podróży, połączenie promocji i turystyki z… wodą i wiele innych.

Redakcja portalu WaszaTurystyka.pl zaprasza na kolejną edycję Forum Promocji Turystycznej – która odbędzie się już 10 kwietnia we Wrocławiu, w unikatowym obiekcie, którym jest Hydropolis – Centrum Wiedzy o Wodzie. Ruszyła już rejestracja, a ze szczegółami programu i sylwetkami prelegentów można zapoznać się na naszej nowej stronie – www.forumpromocjiturystycznej.pl.

Jak zwykle mamy nowe pomysły, zarówno nowych jak i już znanych ekspertów, którzy stanowią unikatowe grono fachowców od turystyki i jej promocji. Tradycyjnie już łączymy ze sobą różne światy, integrujemy środowisko turystyczne, przewidujemy dynamiczną dyskusję, pojedynki, debaty i słowne potyczki. Oraz garść wiedzy, porad, inspiracji i możliwość nawiązania cennych kontaktów.

Aby zapisać się na V Forum Promocji Turystycznej i dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę www.forumpromocjiturystycznej.pl. Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.