Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 10 sierpień 2018 17:32

WaszaTurystyka.pl patronem konferencji Media a Turystyka

Napisane przez MG

31 sierpnia w Darłowie odbędzie się konferencja Media a Turystyka. Patronem medialnym w tym roku będzie portal WaszaTurystyka.pl a redaktor naczelny będzie uczestnikiem debaty.

Jak podkreślają organizatorzy, Projekt Media a Turystyka, w tym roku, podczas 6. edycji, przyjmuje nową formułę - konferencji. Poświęcony jest wpływowi mediów na rozwój turystyki, w którym bierze udział wielu ekspertów i specjalistów w dziedzinie turystyki i mediów, a tematem przewodnim tej edycji będzie: „Prawda i fałsz w przekazie medialnym”.

Konferencja organizowana jest od 2012 r. i obejmuje dwie części. Pierwsza część to warsztaty prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów. Druga część, konferencyjna poświęcona jest stosunkom na linii turystyka – media.

Jednym z punktów programu będzie debata „Ile prawdy, a ile fałszu w przekazie medialnym”. Uczestnikiem tej dyskusji będzie redaktor naczelny portalu WaszaTurystyka.pl.

Zgłoszenia: mediaaturystyka.pl

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.