Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 19 lipiec 2018 09:23

Nowy sklep PKL na Gubałówce

Napisane przez MG
Sklepik PKL na Gubałówce Sklepik PKL na Gubałówce archiwum Adam Brzoza/PKL

Hasła „Chce mi się”, „Marzy mi się” i „Podoba mi się”– to elementy przewodnie pamiątek dostępnych w nowym sklepie Polskich Kolei Linowych w budynku górnej stacji kolei na Gubałówce. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane i powstały w Polsce.

Koszulki, bluzy, torby, zabawne skarpety, a nawet śpioszki z motywem misia z Gubałówki i nawiązującym do niego hasłem – takie wyjątkowe pamiątki turyści mogą już przywieźć z Zakopanego. Produkty zostały zaprojektowane i wyprodukowane na specjalne zlecenie PKL przez polską firmę z Łodzi. Są dostępne w limitowanej liczbie, wyłącznie na Gubałówce.

Patryk Białokozowicz, członek zarządu PKL, powiedział: „To propozycja dla osób, które chcą przywieźć z gór niebanalne pamiątki, nowoczesne ale w zakopiańskim klimacie. Produkty mają ciekawy design i wysoką jakość, a do tego są bardzo praktyczne. Zależało nam, by służyły przez długi czas przypominając naszym gościom o chwilach spędzonych w Tatrach.”

Odzież i gadżety nawiązują do najnowszych trendów, a przy tym do specyfiki Gubałówki i atmosfery gór. Kolekcje będą systematycznie poszerzane o nowe wzory. Polskie Koleje Linowe chcą w ten sposób nawiązać do najlepszych tradycji Gubałówki, która w tym roku obchodzi 80 lecie budowy kolei, będącej jedną z najbardziej rozpoznawalnych atrakcji Zakopanego.

Od 1 lipca 2017 r. działa również sklep PKL na Kasprowym Wierchu. Turyści mogą w nim kupić pamiątkowe gadżety i markowe ubrania ze specjalnie zaprojektowanej linii odzieży.

Białokozowicz dodał: „Wyróżnikiem naszych sklepów jest nie tylko asortyment, ale również wyjątkowa lokalizacja. Sklep na Kasprowym Wierchu znajduje się na wysokości 1987 m n.p.m. i jest najwyżej położonym obiektem tego typu w Polsce. Sklep na Gubałówce mieści się przy górnej stacji kolei na poziomie 1123 m n.p.m."

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.