Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 10 maj 2018 17:22

Zamek w Chęcinach zaprasza na noce

Napisane przez MG
Zamek w Chęcinach zaprasza na noce archiwum Zamek Chęciny

W połowie marca ruszyła przedsprzedaż biletów na Noce na Zamku.

Zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne. Sprzedaż biletów odbywa się przez Internet. Aby wykupić bilet wystarczy wejść na oficjalną stronę zamku www.zamek.checiny.pl i kliknąć w zakładkę "Noce na Zamku".
Po wybraniu odpowiadającej nam daty logujemy się na nowo otwartej stronie, wpisujemy ilość biletów i klikamy „Rezerwuj”. Po dokonaniu zakupu otrzymamy na wskazany przez nas adres mailowy elektroniczny bilet. Widoczna ilość dostępnych biletów jest aktualizowana na bieżąco. Bilet docelowo wykupywany jest poprzez stronę internetową www.tubilety.pl

Program imprezy:
- zwiedzanie zamku nocą
- tatr ognia
- scenki tematyczne (pokaz tańca dawnego, walki rycerskie)
- konkursy i zabawy
- pokaz iluminacji
- ognisko na zamku z poczęstunkiem

Dostępne terminy:
Noc na Zamku 6.07.2018, start godz. 21:00
Noc na Zamku 20.07.2018, start godz. 21:00
Noc na Zamku 10.08.2018, start godz. 21:00
Noc na Zamku 24.08.2018, start godz. 21:00
Noc na Zamku 7.09.2018, start godz. 20:30

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.